تهران ، میدان سپاه ، خیابان خواجه نصیر شرقی ، کوچه غزنویی ، پلاک ۲ ، واحد 3

09355773511

چرا پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت

اهمیت و ضرورت سایت بهینه و سئو شده در دنیای تکنولوژی امروز به میزان زیادی توجه همگان را به خود جلب کرده است. امروزه در تمامی کسب و کار و حرفه ها نیاز به معرفی خود در دنیای اینترنت ضروری است . شما باید خود را در صفحه اول گوگل به همگان معرفی کنید و دارای اعتبار بیشتری شوید. 

تیم متخصص ایرانیان ماندگار، هم می تواند سفارش طراحی سایت شما را با توانایی کامل قبول کند و آن را در زمان تعیین شده با طراحی عالی و کامل به شما تحویل دهد. و در صورت درخواست خدمات سئو از طرف شما، تیم سئو کاران حرفه ای ما وارد عمل شده و سایت شما را به بهترین نحو و در زمان مقرر سئو کامل می کنند.

چرا پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت

پشتیبان سایت

ولی نکته ی قابل توجه دیگر این است که شما می توانید با سپردن تمامی امور سایتتان به شرکت ما (طراحی سایت، سئو، پشتیبانی و….) از بهترین خدمات و تخفیفات ما بهره مند شده و هم این مورد که اگر صفر تا صد سایت دسته خودمان باشد قطعاً می توانیم سایت را به هر نحوی که خود می توانیم و با استراتژی و برنامه ریزی دقیق و کامل آن را سئو و پشتیبانی کنیم.

پشتیبانی سایت تضمینی : ضمانت و تعهد اساس کار ماست. برای داشتن سایتی در صفحه اول گوگل با هر کلمه کلیدی، تبلیغات گسترده در دنیای مجازی به ما اعتماد کنید.
شما می توانید با دیدن نمونه کارهای ما از صحت گفتار ما اطمینان حاصل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

طراحی سایت

سئو سایت

پشتیبانی سایت

توسعه کسب و کار اینترنتی

تماس با ما 

تلفن همراه : ۰۹۳۵۵۷۷۳۵۱۱

آدرس : تهران میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین طوسی غربی، پلاک ۱۷۹، واحد ۳

درباره ما

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار ، دارای سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی، سئو، پشتیبانی سایت  و انجام کلیه فعالیتها در زمینه فناوری اطلاعات و گرافیک می باشد.

این شرکت با تیم متخصص و مجرب خود تمامی پروژه های انجام شده را با رضایت ۱۰۰% مشتری به اتمام رسانیده است و مفتخر است که تمامی قراردادها دارای ضمانت و تعهد می باشد.