پشتیبانی سایت ماهانه

پشتیبانی سایت ماهانه

پشتیبانی سایت ماهانه

پشتیبانی سایت ماهانه –
در شرکت ایرانیان ماندگار پشتیبانی سایت به صورت ماهانه انجام می شود. به این ترتیب که شما تمامی مسئولیت حفاظت و ارتقا سایتتان را به ما می سپارید و فقط ماهانه مبلغی پرداخت می کنید. که این مبلغ بسته به سایت و رتبه آن و نوع فعالیت متغیر است.
در این صورت شرکت ایرانیان ماندگار ضمانت و تعهد کامل اخلاقی و حرفه ای برای شما دارا است.

پشتیبانی سایت

مسئولیت تمامی موارد سایت از قبیل :

برور رسانی افزونه ها و محتویات سابق
تولید محتوای سایت به صورت مستمر
ایجاد بک لینک برای سایت
افزایش رتبه سایت
افزایش بازدید سایت
سئو داخلی سایت
سئو خارجی سایت
افزایش سرعت سایت
افزایش امنیت سایت
تمدید هاست و دامین
تبلیغات گسترده
فعالیت در شبکه های اجتماعی
و ….

پشتیبانی سایت ماهانه داری مزیت های بسیاری برای شما خواهد بود. ما گزارش تمامی فعالیتها و مشکلات سایتتان را سریعا به شما ارائه می دهیم و شما جزء به جزء مراحل و پیشرفت کار را ملاحظه خواهید کرد. همچنین شما این امکان را دارید در صورت منصرف شدن پروژه را بعد از گذشت ۱ ماه از ما بگیرید.  برای هر ماه ما تعهد و ضمانت داریم و گزارش کار را به شما تحویل خواهیم داد.

پشتیبانی سایت ماهانه

پشتیبانی سایت ماهانه

با استفاده از کلیه امکانات خدماتی و آموزشی ایرانیان ماندگار به کسب و کار خود رونق بیشتری بخشید. تیم ایرانیان ماندگار دارای کادر حرفه ای مشاوره، مشاوره مدیریتی و آموزشی است که مشتریان عزیز می توانند به صصورت رایگان از این خدمات بهره ببرند.

امروزه طراحی سایت ، سئو سایت و پشتیبانی سایت از اقدامات ضروری در دنیای پر رقابت کسب و کار می باشد. شما برای معرفی بهتر خود و برند شدن نیاز به سایتی معتبر و بهینه هستید.
داشتن چنین سایتی تاثیر بسیار زیادی در کسب و کارتان خواهد داشت .

رعایت اصول سئو سایت باید از همان ابتدای خرید هاست و دامین صورت گیرد، و پس از قرار گیری کلمات مورد نظر در صفحه اول گوگل، باید چایگاه خود را حفظ کند و بعد از مدتی افول پیدا نکند.

پشتیبان سایت

تیم ایرانیان ماندگار از صفر تاصد سایت شما را به صورت اصولی انجام خواهد داد. این شرکت دارای کادری متخصص و مجرب می باشد که دارای رزمه کارهای قوی می باشد که برای مشاهده می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه فرمایید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

دیدگاه ها بسته شده است