پشتیبانی سایت قراردادی

پشتیبانی سایت قراردادی

پشتیبانی سایت قراردادی

پشتیبانی سایت قراردادی دارای تعرفه ی مشخص با قابلیت پرداخت اقساط می باشد. در پشتیبانی سایت ماهانه مبلغی پرداخت می شود و تمامی امور سایتتان به پشتیبان سایت سپرده می شود. 

پشتیبانی سایت قراردادی دارای این مزیت است که ضمانت و تعهد شرکت مجری را در قرار داد ذکر کرده است و شرکت و یا شخص مجری موظف به انجام بند بند قرارداد تا مدت زمان تعیین شده است که معمولا این قرارداد به صورت سالانه تنظیم می شود.

پشتیبانی سایت قراردادی

پشتیبانی سایت قراردادی

ضرورت پشتیبانی سایت

از صفر تا صد سایت از تمدید هاست و دامنه تا نگهداری رتبه سایت بر عهده پشتیبان سایت است. از موارد مهم برای هر سایتی امنیت سایت و سرعت سایت است که پشتیبان سایت مسئولیت آن را بر عهده خواهد گرفت.

هر نوع سایتی با هر رتبه و جایگاهی نیاز به پشتیبان سایت دارد. اگر زمان و دانش کافی در این زمینه را دارید خودتان این امور را به دست بگیرید اگر خیر به شرکتی معتبر که دارای رزمه کاری مشخص و نمونه کارهای موثر دارد بسپارید.

تنها وجود سایت مانند داشتن ویترینی خالی است که هیچ کاربرد و استفاده ای نخواهید داشت. با طراحی سایت اولین قدم را بر داشته اید . سئو سایت و حفاظت و نگهداری از سایت است که به شما بازخورد مالی و تجاری خواهد داد.

خدمات پشتیبانی سایت

بروز رسانی تمام محتویات و افزونه های سایت
تولید محتوای با کیفیت
حفظ رتیه و رنک سایت
فعالیت در شبکه های مجازی
امنیت سایت
سرعت سایت
بک آپ گیری از سایت
و به طور خلاصه صیانت و نگهداری از صفر تا صد سایت بر عهده پشتیبان سایت است.

پشتیبانی سایت قراردادی

پشتیبانی سایت قراردادی

شرکت ایرانیان ماندگار می تواند کلیه ی امور مربوط به: پشتیبانی فنی سایت، پشتیبانی محتوای سایت و پشتیبانی سئو سایت را به صورت اصولی و کامل با ضمانت و تعهد انجام دهد.

ما برای عقد بستن قرارداد تمامی پروژه ها ، ابتدا نمونه قرارداد پروژه را برای شما ارسال می کنیم و با آنالیز رایگان سایت شما برای سایتتان برنامه ریزی هدفمند انجام می دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است