ست اوراق اداری

در صورتی که شما مدیر یک مجموعه هستید چه بزرگ چه کوچک فرقی نمیکند باید به این توجه داشته باشید که می توانید مکان زیبایی را برای همکاران خود طراحی نمایید یکی از کارهای مهم در این خصوص این مورد است که شما می توانید با استفاده ست ها اوراق اداری مکانی زیبا و شیک را به همکاران خود اختصاص دهید، تا هم پرستیژ کاری بالا رود و هم ست های زیبا بر روی هر میز باشد.

تمامی این ست ها می توانند از آرم و نشانی شرکت شما و متناسب با فعالیت هایتان طراحی شود.
شما می توانید با استفاده از یک ایده عالی و حرفه ای برای طراحی و تولید این ست ها استفاده کنید و در مجموعه ی خود برای پرسنل خود تهیه کنید.

ست اوراق اداری

ست اوراق اداری

این ست ها از نظر ارباب رجوع ها نیز می تواند قابل اهمیت باشد، شما فکر کنید اگر محلی نامنظم و زشت باشد خودتان به آن جا می روید یا مجموعه ای که خیلی شیک و با طراحی حرفه ای تولید شده باشد.

ما می توانیم در طراحی و تولید تمامی این وسایل به شما خدمات لازمه را ارائه دهیم.

خدمات طراحی سربرگ، طراحی انواع کارت های ویزیت با طرح دلخواه خودتان، طراحی حرفه ای انواع پاکت نامه ها، طراحی کارت های پرسنلی، طراحی انواع فاکتورها، طراحی انواع کارت های اعتبای، کاغذ های اداری، اوراق مالی و اداری، قبض، کاردکس، فرم های داخلی، کار های پرسنلی، انواع لیبیل ها و ….

اهمیت ست اوراق اداری

اوراق های اداری معمولاٌ دارای اطلاعات مهم و به یاد ماندنی هستند و با مطالب کاربردی و تحلیلی و در قالب های شیک و گرافیکی های ساده اما حرفه ای  می توانند به چاپ و تولید برسند.

ما می توانیم قبل ست اوراق اداری ، از محل مورده نظر شما بازدید کرده و با داشتن طراحان حرفه ای دکوراسیون های اداری، آن ها خود برای شما بهترین طرح ها را با توجه به محل مورده نظر شما و با در نظر گرفتن معیار های شما طراحی کنن و به هر مقداری که تمایل دارید چاپ کنند.

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار از ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت شما، بهینه سازی و پشتیبانی سایت، طراحی لوگو و تمامی امور گرافیکی شما را با ضمانت و تعهد حرفه ای و اخلاقی انجام می دهد.

جهت کسب مشاوره رایگان از کارشناسان گرافیک ما ، با ما تماس بگیرید.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم