سئو خارجی

سئو خارجی

سئو سایت : سئو خارجی

سئو خارجی از نظر اصول و الگوریتم های گوگل دارای اهمیت بسیاری است . سئو خارجی یا Off Page SEO به کلیه فعالیت هایی که خارج از سایت برای سئو و بهینه سازی سایت انجام می شود می گویند. 

در حالت کلی باید گفت که سئو به ۲ صورت انجام می شود :
سئو داخلی و سئو خارجی 

سئو داخلی را در مقاله ای مفصل به توضیح آن پرداختیم و راهکارهایی ارائه دادیم. حال برای سئو خارجی چه باید کرد ؟

سئو خارجی دارای فاکتورهایی بسیار زیادی است اما باید دقت کنیم که روند تمامی مراحل کار از نظر گوگل طبیعی باشد.

سئو خارجی

سئو خارجی

سئو خارجی سایت چگونه است

ایجاد بک لینک برای سایت

گوگل به سایتهای اعتبار می بخشد که مطالب و محتوای بسار مفیدی در سایتشان تولید می کنند و سایتهای دیگر مطالب آنها را با ذکر منبع اشتراک می گذارند. براای اینکار باید منتظر بمانید تا فردی این کار برای شما انجام دهد اما می توانید خودتان در سایتهای دیگر بک لینک ایجاد کنید .
چگونه بک لینک بسازیم ) ولی این کار باید به صورت طبیعی صورت بگیرد تا از پنالتی و جریمه گوگل در امن باشیم.

درج آگهی در سایتهای معتبر 

تفاوت ساخت آگهی و ساخت بک لینک در این است که در درج آکهی شما متنی به عنوان تبلیغات سایت و کسب و کارتان انتخاب می کنید که در داخل َآن متن بر روی کلمات کلیدی مد نظرتان آدرس سایت قرار می گیرد. ریپرتاژهای خبری دائمی هستند و برای سئو بسیار تاثیر گذارند.

اما بک لینک آدرس سایتتان درون سایتهای دیگر قرار می گیرد و ممکن است ( بستگی به سایت های در ج کننده دارد ) بعد از مدت زمانی حذف شوند و البته ایجاد بک لینک باید صورت مستمر و پیسوته صورت بگیرد . ساخت ناگهانی تعداد بک لینک زیاد بسیار مضر است.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های مجازی چند سالی است که برای گوگل بسیار حائز اهمیت شده است. آدرس صفحات و شبکه های مجازی خود را در سایتتان قرار دهید تا هم موتورهای جستجوگر گوگل با بررسی آنها از فعالیتتان آگاه شوند و هم مخاطبان و کاربران سایتتان از این طریق جذب این شبکه ها شوند.

در صفخات اجتماعی و مجازی خودتان ، مطالب سایت را همراه با ذکر منبع و قرار دادن لینک به اشتراک بگذارید تا هم بازدید سایت افزایش یابد و هم بازاریبی اینترنتی صحیحی انجام داده باشید.

پیشنهاد می کنیم  مطالعه نقش شبکه اجتماعی در سئو از دست ندهید.

ساخت وبلاگ

با اینکه وبلاگ مانند قدیم مخاطبان و کاربران خود را ندارد ام همچنان اگر به خوبی کار شود می تواند برای سئو سایت مفید و موثر باشد.

تبادل لینک با وبلاگ های دیگر و اشتراک گذاری محتویات و مقالت سایت از جمله اقدامات برای فعالیت در وبلاگ است.

ایمیل مارکتینگ 

فرستادن ایمیل های گروهی با ارسال متنی مرتبط با زمینه کاری و سایتمان و درج آدرس سایت در متن ، به ایجاد بک لینک و سئو خارجی سایت کمک می کند و همچنین با انجام این کار به تاثیر بازاریابی اینترنتی پی خواهیم برد.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

دیدگاه ها بسته شده است