بروشور

بروشور ها را می توان اینطور معنا کرد: به مجموعه ی اطلاعات خاص یا عام که درباره ی محصول یا شرکتی و یا هر چیز دیگری توضیحاتی می دهد که متقاضی را جذب کرده و متقاضی جلب آن شود و از آن استفاده کند، بروشور می گویند.

بروشور یکی از انواع تبلیغات است که شما می توانید با قرار دادن تصاویر زیبا و متن های خوانا و جذب کننده باعث شوید فردی که آن را مشاهده می کند آن قدری نظرش جلب شود که آن محصول را انتخاب و مورد استفاده قرار دهد و حتی آن را تبلیغ و به فروش بیشتر آن بتواند کمک کند.

بروشور

بروشور

فواید بروشور

برای مثال اگر شما یک تولید کننده و یا حتی فروشنده ی یک محصول هستید می توانید با به همراه داشتن عکسای مختلف از زوایا و متنی در خصوص چگونگی تولید، کارآیی، مزایا، مواد به کار رفته، نام شرکت، محل تولید، قیمت محصول، تفاوت با بقیه ی بروشور ها و …… یک بروشور در یک صفحه یا چند صفحه و با طراحی گرافیکی عالی می تواند یک تبلیغ عالی برای شما و کسب و کار شما باشد. اطلاعاتی کامل و جامع که مصرف کننده موقع مطالعه، جواب تمامی سوالات رایج درباره ی محصول را دریافت کند.

بوروشور ها غالباً ارزان قیمت هستند و در هر اندازه ای به دلخواه مشتری طراحی و تولید می شود. تعداد آن ها را بیشتر مواقع بالا میزنند، چون از ان ها به انبوه پخش و توزیع  می کنند. وزن آن کاغذ ها نیز می تواند به دلخواه خود مشتری باشد، ولی معمولاً از گرم های پایین برای تولید بوروشور استفاده می کنند، تا هم ارزان تر شود و استفاده از آم هم برای خواننده راحت تر باشد.

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار از ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت شما، بهینه سازی و پشتیبانی سایت ، انجام کلیه امور گرافیکی شما را با ضمانت و تعهد حرفه ای و اخلاقی انجام می دهد.
این شرکت با توانایی طراحی و تولید انواع بروشور های حرفه ای به دلخواه مشتری می تواند بهترین بروشور ها را به شما ارائه کند.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم