پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت همگام:

پشتیبانی سایت همگام یک امر بسیار مهم است.در دنیای تکنولوژی امروز که روز به روز رو به پیشرفت است.تنها داشتن یک سایت کافی نیست.بلکه یک سایت نیاز به مراقبت و نگهداری دارد.که این حفظ و نگهداری وب سایت وظیفه پشتیبانی سایت همگام می باشد.پشتیبانی سایت وظایفش به بخش های مختلفی تقسیم می شود.

تعریف پشتیبانی سایت همگام:

به کلیه پروسه ها و مراحل نگه داری یک وب سایت پشتیبانی سایت گفته می شود.هر کاری که کمک به حفظ و نگه داری و ادامه کار یک سایت بکند ، پشتیبانی سایت می گویند.پشتیبانی سایت باید به افراد متخصص و حرفه ای سپرده شود.

وظایف پشتیبانی سایت همگام:

  • رسیدگی به مشکلات عمومی سایت
  • رسیدگی به مشکلات هاست و دامنه
  • پشتیبانی فنی و محتوایی
  • پشتیبانی سئو: البته این تنها در مورد برخی از پکیج های پشتیبانی سایت صادق است. اکثر پکیج های مربوط به پشتیبانی سایت این گونه است که سئو سایت را در بر نمی گیرد.پس نباید تصور داشته باشید که وظیفه پشتیبان سایت، سئو سایت می باشد. در نتیجه پشتیبانی سایت به این معنا نیست که کلیه وظایف سایت شما مربوط به پشتیبان سایت شما می باشد.
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

به طور کلی پشتیبانی سایت پکیج ها و دسته بندی های مختلفی دارد. حال اگر شما از بین این پکیج ها پشتیبانی سایتی را انتخاب کنید که به همراه سئو سایت باشد. در واقع کامل ترین آن را انتخاب کردید.و اینجاست که شما می توانید از پشتیبان سایت توقع داشته باشید که مسئولیت کامل در برابر سایت شما متقبل شود.نتیجه آن که برای وظایف پشتیبان سایت نمی توان یک چهارچوب خاصی تعریف کرد. بسته به نوع سفارش و قرارداد شما دارد.

نکته مهم:

همان طور که در بالا هم ذکر شد و خود نیز بر آن واقف هستید داشتن یک سایت تنها کافی نیست. به معنای دیگر در دنیای رقابتی تکنولوژی امروز توسط بازار اینترنتی ،تبلیغات نقش بسیار مهمی دارد .اما مدیریت در کنار همه مقولات گفته شده نقش بسیار مهمی دارد.مدیریت سایت ورسیدگی مشکلات مربوط به آن که به صورت منطقی،با توجه به اهمیت آن،  باید به یک فرد حرفه ای و خبره سپرده شود.

 

دیدگاه ها بسته شده است