مدیریت و پشتیبانی سایت
مدیریت و پشتیبانی سایت
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۶
نگهداری سایت
نگهداری سایت
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۶
هدف ایجاد سایت

هدف ایجاد سایت

هدف ایجاد سایت

یک سوال مهم: هدف ایجاد سایت چیست؟
هدف اصلی و مهم برای تولید یک سایت مناسب این است که شما شناخته شوید، سایت همانند یک پله طرقی برای شما عمل می کند و در اصل شما با ایجاد سایتی خوب و مناسب می خواهید خود را نشان دهید.
حال این سوال پیش می آید که سایت برای چه قشر یا کار و کسبی مناسب است؟

نیاز به ایجاد سایت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن بیشتر مردم به فضای مجازی ، مردم دیگر کمتر به تابلو های تبلیغاتی، تلویزیون و….. توجهی می کنند و مطمئناً این مورد ها اکثر می تواند برای مردم جلب نظر کنند.

مردم نیز خود هر مشکلی، هر سوالی، هر محصولی و …… هر چیز دیگری که بخواهند را با یک سرچ ساده از نتایج گوگل جست و جو و به دست می آورند، چه دنبال متنی دلخواه، چه به دنبال عکسی مناسب، چه به دنبال فیلم آموزشی و یا حتی فوتبال یا سینمایی و …… مردم هر کدام از این ها را بخواهند مطمئناً می توانند با یک سرچ معمولی پیدا و از آن ها استفاده کنند.

برای مثال اگر خود شما و یا حتی خود بنده، بخواهیم مطلبی یا هر چیزی را در گوگل سرچ کنیم، قطعاً بعد از سرچ به جستوجوی مطلب یا هر چیز مورد نظره خود فقط و بیشتر در صفحه ی اول می گردیم. خیلی کم پیش می اید کسی به صفحه ی دوم مراجعه کند. چون مطالب صفحات اول به روز تر، حرفه ای تر و اصولی تر از سایت های دیگر نسبت به صفحات بعدی است.

در کل ما می توانیم یک سایت شیک و مجلل و با تمامی امکانات برای شما طراحی و تولید و آن را پشتیبانی کرده و به صفحه ی اول گوگل هدایت کرده تا مورد مشاهده عموم قرار گیرد.

هدف ایجاد سایت

هدف ایجاد سایت

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار با تیمی متخصص و اساتید زبده آماده ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان می باشد. 

این شرکت با سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی، سئو و پشتیبانی سایت توانسته است تمامی پروژه های انجام شده را با رضایت ۱۰۰% مشتری به اتمام برسانید. 
شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای ما از روند و اعتبار کاری ما آگاه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است