پشتیبانی سایت : پشتیبانی آنلاین برای سایت
پشتیبانی سایت : پشتیبانی آنلاین برای سایت
تیر ۱۳, ۱۳۹۶
پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۷
مزایای پشتیبانی سایت چیست

مزایای پشتیبانی سایت چیست

مزایای پشتیبانی سایت چیست

مزایای پشتیبانی سایت چیست : داشتن سایت بدون پشتیبانی از آن مانند رها کردن کودکی است که نیاز به مراقبت برای رشد دارد. اگر به سایت خودتان رسیدگی نکنید و در زمان لازم مشکلا آن را رفع نکنید سایتتان رشد نخواهد کرد.

پشتیبانی سایت می تواند توسط مدیر سایت و یا گروه پشتیبان سایت صورت بگیرد. در صورتی که مدیر سایت این مسئولیت را بر عهده بگیرد مستلزم آن است که دوره های آموزشی و مهارتی پشتیبانی سایت را یاد بگیرد و اما در صورتی که شرکت یا شخصی پپشتیبان سایت شوند با توجه به رزمه و تجربه کاری شان ضمانت بیشتری برای حفاظت و نگهداری از سایت خواهد بود .

اگر سایت شما وردپرس باشد، برای پشتیبانی سایت نیاز بیشتری برای طراحی سایت آن لازم می شود . گاهی ممکن است سایت وردپرس را به راحتی بدون نیاز به دارا بودن علم برنامه نویسی طراحی کنید اما برای پشتیبانی سایت و زمانی که مشکلی ایجاد می شود حتما نیاز به دارا بودن علم و مهارت بیشتری باشد .  مشکلاتی که ممکن است برای سایت شما ایجاد شود که نیاز به فرد متخصص باشد  :

  • مشکلات امنیت سایت ، هک شدن ، مشکلات هاستینگ و تهیه نسخه پشتیبانی و بک آب گیری از سایت
  • مشکلات سرعت سایت، با پربار تر شدن سایت و اضافه شدن محتوا و افزونه برای سایت وردپرس پس از مدتی سرعت سایت شما به شدت کاهش می یابد که این امر باعث دلزدگی و خسته شدن مخاطب شود و بازدید و ترافیک سایت کم شود که اگر مشکل سرعت سایت برطرف نشود برای سئو سایت هم مضر بوده و سایتتان جایگاه خوبی نمی گیرد.
  • بروزرسانی سایت با توجه به فعالیت رقبا و نیاز مشتریان، بسته به این که سایت شما در چه حوزه ای فعالیت می کند ، تولید محتوای جدید و بروز رسانی کلی سایت باید  انجام شود . گاهی ممکن است برای سایتی روزانه ۵ محتوای با کیفیت و جدید بارگذاری شود و گاهی ممکن است تنها یک محتوا هم کافی باشد . که برای این امر بایستی تمامی سایت های رقبای شما توسط پشتیبان سایت آنالیز شود.

و البته اگر همزمان با نگهداری از سایت نیاز به سئو و بهینه سازی سایت داشته باشید ما پیشنهاد می کنیم با شرکتی معتبر و متخصص در زمینه طراحی ، سئو و پشتیبانی سایت همکاری کنید و یا از آنها برای ارتقا سایتتان کمک بگیرید .

جهت مشاوره رایگان و آنالیز رایگان سایتتان با شرکت ایرانیان ماندگار تماس بگیرید و با مشاوران و متخصصان صحبت کنید.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است