درباره پشتیبانی سایت
درباره پشتیبانی سایت
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶
هدف ایجاد سایت
هدف ایجاد سایت
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۶
مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت را می توان از حساس ترین مشاغل به حساب آورد. با توجه به اینکه دامنه استفاده از اینترنت وسیع شده است و کاربران فضای مجازی رو به افزایش هستند ، کسب و کار اینترنتی نیز رونق پیدا کرده اند و سازمان ها و افراد در تلاش هستند تا با ایجاد سایت درامد زایی کنند.
اما چون دانش استفاده صحیح و اصولی از اینترنت محدود است ، به همین علت هر سایتی نیازمند به یک پشتیان حرفه ای دارد.

مدیر و پشتیبان سایت وظایف بسیار مهمی دارد. می توان چنین گفت که اگر سایتی دارای اعتبار می شود و به اهداف خود می رسد ، بخاطر مدیریت صحیح و پشتیبانی سایت قوی بوده که داشته است.

مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت

پشتیبان سایت

شخصی که پشیبانی سایتی را انجام می دهد باید یک تیم قوی و منظم را بتواند جمع آوری کند تا کارها را به خوبی پیش ببرد. اگر سایت شما پشتیبان ندارد و نمی توانید پشتیبان سایتی را استخدام کنید یا تیم مدیریتی برای آن تشکیل دهید ، بهتر است پشتیبانی سایت خود را به شرکت های تخصصی در این زمینه بسپارید و با عقد قرارداد کار خود را پیش ببرید.

این کار از نظر هزینه هم به صرفه می باشد. شرکت ایرانیان ماندگار در زمینه پشتیبانی سایت به صورت توافقی آماده عقد قرارداد با شما می باشد.

مدیریت و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی سایت

وظایف پشتیبانی سایت

از وظایفی که باید یک تیم مدیریت و پشتیبانی سایت انجام دهند :

تیم مدیریت فنی

یک شخص نمی تواند در همه زمینه ها تخصص داشته باشد و به تنهایی هم بتواند طراحی سایت انجام دهد ، هم برنامه نویسی کند ، هم در مسائل سئو و بهینه سازی کار کند ، هم تولید محتوی کند و هم در مسائل امنیتی سایت تخصص داشته باشد. به همین علت برای پشتیبانی سایت نیازمند به تیم مدیریتی هست تا هر شخصی بصورت فنی قسمتی از کار را بر عهده گیرد.

برنامه ریزی مناسب برای توسعه سایت

تیم فنی که پشتیبانی سایت سازمان یا شرکتی را بر عهده می گیر باید بتواند برنامه ریزی مناسبی انجام دهد تا سایت به خوبی پیش برود

تخصص در زمینه سئو و بهینه سازی

بالا آوردن و اعتبار بخشیدن به یک سایت ،  نیاز به سئو و بهینه سازی سایت مورد نظر است.

یک تیم پشتیبانی سایت باید در این زمینه دارای مهارت های لازم باشد . از آنجایی که الگوریتم های جستجوگر ها بخصوص گوگل بصورت مداوم درحال تغییر است ، این تیم باید کاملا در این زمینه تسلط داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است