طراحی گرافیک

آگوست 28, 2017
مشاغل مرتبط با فتوشاپ

مشاغل مرتبط با فتوشاپ

مشاغل مرتبط با فتوشاپ مشاغل مرتبط با فتوشاپ : شاید شما عکس های جذابی دیده باشید که وجود واقعی آنها با عقل جور نمی شود و […]
آگوست 21, 2017
انیمیشن جدید

انیمیشن جدید

انیمیشن جدید انیمیشن جدید :انیمیشن به معنی نشان دادن تصاویر متحرک است. ساخت انیمیشن روش های مختلف دارد که یکد از آنها استفاده از کامپیوتر و […]
آگوست 14, 2017

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن در چیست

تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن در چیست تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن در چیست : معقوله  موشن گرافیک و انیمسشن  در مباحثه گسترده ای باید بحث […]

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک امروز در هر جا و مکانی که فکر می کنید وجود دارد . کاربرد و ضروریت طراحی گرافیک در همه ی حرفه ها و صنایع غیر قابل انکار است.

طراحی گرافیک در انواع مختلفی است : ارتباط بصری و تصویر سازی
ارتباط بصری مانند طراحی لوگو و پوستر، طراحی صفحات وب و بنر و….
تصویر سازی مانند تصویرسازی برای کتابهای علمی و آموزشی،  تصویرسازی برای نشریات و مجلات ، طراحی نقشه و …

در طراحی گرافیک اصول زیادی باید رعایت شود.
تفاوت میان فونت و تایپوگرافی ، اصول فاصله حاشیه و قاب و ….

در کل شما باید در نظر داشته باشید که هدف از طراحی گرافیک شما چیست؟

تصویری که شما طراحی می کنید. باید بدون نوشته معنای دومی داشته باشد که در نا خودآگاه بیننده آن معنا تداعی شود و به مفهوم و هدف شما پی ببرید تنها با دیدن یک لوگو!

پس یک طراح گرافیک باید با فلسفه هر موضوع و عکسی آشنایی داشته باشد، باید نقش هر رنگ را در تصویر بداند و آگاهی داشته باشد برای هر کسب و کاری استفاده از چه نوع رنگ و اشکالی در جذب مخاطب تاپیر دارد  و یک ذهن بسیار خلاق داشته باشد تا تفاوت و منحصر به فرد بدون را به مخاطب نشان دهد.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک سایت

در سایت شما مجموعه عکس ها ، و لوگو شما نشان شما خواهد بود. باید دقت کنید با برداشتن عکس های تکرای از سایت های دیگر از اعتبار و ارزش خوذتان می کاهید.

سایت شما باید در هر زمینه ای منحصر به فرد خودتان باشد.

سایت در دنیای تکنولوژی امروز اهمیت زیادی در کسب و کار دارد و مهمتر از ایجاد سایت، قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل است تا شما به جهانیان معرفی شوید این کار مستلزم سئو است.

شما در نظر بگیرید سایت که سئو شده و در صفحه اول گوگل است اما از گرافیک خوب و حرفه ای برخوردار نباشد خیلی از امتیاز سایت شما را می کاهد.

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار با سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی، سئو و و پشتیبانی سایت تمامی پروژه ها را با رضایت ۱۰۰% مشتری به اتمام رسانیده است.

این شرکت از ۰ تا ۱۰۰ سایت را در دست می گیرد. این کار باعث می شود از پایه خرید هاست و دامین طبق اصول سئو و کاملا حرفه ای برای مشتری اقدام شود و همچنین از تخفیفات زیادی برخوردار می شود زیرا تمامی مسئولیت سایتشان با ما است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم