تهران ، میدان سپاه ، خیابان خواجه نصیر شرقی ، کوچه غزنویی ، پلاک ۲ ، واحد 3

09355773511
Previous
Next

طراحی سایت

به بخش 

خوش آمدید

 

طراحی سایت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، افراد زیادی به دنبال ایجاد کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیک هستند. به همین خاطر اکثرا به طراحی سایت فروشگاهی روی می آورند تا بتوانند فعالیت تجاری خود را شروع کنند یا کسب و کار خود را در فضای مجازی گسترش دهند.

اما سوال اساسی این است : آیا فقط ایجاد یک وبسایت برای کسب درامد و تجارت کافی است ؟

جواب یک نه  بصورت قاطع است!!!

هر سایتی نمی تواند به درامدزایی برسد مگر اینکه هدفمند ایجاد شود و طبق برنامه پیش رود.

طراحی سایت اولین قدم برای ورود به تجارت الکترونیک است ، اما اعتماد مردم به سایت و جذب مشتری باعث می شود سایت رونق بگیرد و در نهایت به سوددهی بالا برسد.

طراحی سایت

طراحی سایت

معیارهای طراحی سایت

اکنون قصد داریم به این موضوع بپردازیم که برای داشتن یک سایت مناسب و طراحی سایت خوب چه معیارهایی را باید در نظر گرفت.

برای طراحی سایت که قدم اول است ، باید تعیین کنیم در چه حوضه ای میخواهیم فعالیت کنیم؟

سایت تبلیغاتی ، سایت فروشگاهی ، سایت خبری ، سایت ورزشی ، سایت پزشکی ، سایت موسیقی و … هرکدام از این ها، نوع طراحی سایت خاصی دارند . به علاوه اینکه سیاست های هرکدام آنها متفاوت است و نمی توان در همه این سایت ها با یک روش شروع به فعالیت کرد.

بعد از تعیین هدف که در راستای آن شروع به طراحی سایت می کنیم ، اینکه سایت در چه سیستم مدیریت محتویی ، سایت را طراحی ، پیاده سازی و مدیریت کنیم بسیار اهمیت دارد.

این کار با بررسی آمار و آنالیز دقیق مشخص می شود . متاسفانه کمتر کسی به این نکته توجه می کند و بعد از ایجاد و طراحی سایت خود به این نتیجه میرسد سایتی که طراحی کرده کارایی لازم را ندارد و نیازش را برطرف نمیکند.
اهمیت  این توجه در این است که سایت طراحی شده قابلیت رشد و ارتقا داشته باشد و با قابلیت هایی که دارد بتواند تا حد زیادی نیازهای شما و کاربران را تامین کند.

طراحی سایت

طراحی سایت

دقت کنید !  در حال حاضر که استفاده از موبایل ها و تبلت ها افزایش پیدا کرده و گشت و گذار در سایت ها با این وسایل انجام می شود ، رسپانسیو بودن سایت یک امتیاز محسوب می شود و سایت هایی که از قابلیت رسپانسیو شدن برخوردار نمی باشند ، از رقابت عقب افتاده و در نهایت ضرر کرده اند.

۰ تا ۱۰۰ آی تی دارای تیم متخصص و حرفه ای در زمینه پشتیبانی سایت، سئو، طراحی سایت و .. می باشد. که شما می توانید با دیدن نمونه کارهای این تیم کارشان را بهتر بشناسید.

همچنین این شرکت به شما تضمین موفقیت خواهد داد. رتبه اول مال شماست!

این شرکت متعهد به اصول اخلاقی در قبال به دست داشتن سایت شما را داراست. شما می توانید با خیال راحت به کسب و کار خودتان بپردازید و سایت و بازاریابی اینترنتی آن را به ما بسپاریدد و فقط نتیجه مطلوب را مشاهده کنید.

 

 

تماس با ما 

تلفن همراه : ۰۹۳۵۵۷۷۳۵۱۱

آدرس : تهران میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین طوسی غربی، پلاک ۱۷۹، واحد ۳