طراحی سایت کتاب

طراحی سایت کتاب

طراحی سایت کتاب : یکی از راه ها برای جذب عضو در کتابخانه ی شما این است که یک سایتی طراحی کنید و از طریق ان مدرم و یا هرکه در اینترنت به دنبال سایتی برای ورود به یک   کتابخانه خوب است میتواند از سایت شما بازدید کند و به ادرسی که شما در داخل سایت قرار داده اید بیاید و از کتابخانه ی شما بازدید کند این کار باعث میشود رنکینگ کتابخانه ی شما بالا برود.

سایت هایی که در مورد کتابخانه است برای جذب عضو جدید یا خرید کتاب و یا عضو بیشتر مردم به کتابخانه ی شما هستند. طراحی این نوع سایت ها کمک بسیار زیاده به کتابخانه ی شما میکند و باعث مشود که درامد بسیار خوبی به دست بیاورید.

طراحی سایت

 طراحی این نوع سایت ها بیشتر برای به نمایش گذاشتن کتاب هایی که در کتابخانه مجود است که کسانی که در کتابخانه عضو هستن مجبور نشوند تا کتبخانه بیایند. این سایت ها بیشتر به منظور به نمایش گذاشاتن کتابخانه برای گرفتن عضو جدید است که میتوانید با هزینه ای مناسب و شاید هم گران یک سایت بسیار خوبی برای کتابخانه ی خود طراحی کنید.

 طراحی این نوع سایت ها کمک بسیار زیادی به کتابخانه از قبیل جستوجو ثبت نام رزرو کتاب های مختلف را در اختیار کاربران قرار میدهد .

طراحی سایت کتاب

طراحی سایت کتاب

فواید طراحی سایت کتاب

مهم ترین دلایل طراحی سایت های کتابخانه ای فراهم کردن شرایطی است تا مطرح کردن تطلاعات بهتر از گذشته است. این کتابخانه ها شامل منابع انسانی و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه ی کتابخانه ای اطلاع رسانی منبع کتابخانه ای و دیگر که با استفاده کردن از شبکه های مختلف که با استفاده از خدمات پر سرعت مهیا میسازد .

در سایت های کتاب خانه ای علاوه بر اطلاعات کتبخانه و کتاب ها امکان دست رسی به بیشتر متن های کتاب ها نیز هست. و معمولا اطلاعات در مورد کتابخانه برای افراد ناشناخته است ولی متن های کتاب برای افراد عضو هستند و بیشتر این نوع سایت ها این متن هارا برای افراد ناشناخته با قیمت مناسبی قرار داده اند .

طراحی سایت های کتابخانه بیشتر برای در دست رس قرار دادن کتاب ها است سایت های کتابخانه ای جستوجوی کتب ها را نیز اسان کرده است یعنی اگر شما به دنبال کتابی هستین میتوانید از طریق این نوع سایت ها فایل پی دی اف و یا متن خود کتاب را پیدا کنید.

در نتیجه طراحی سایت کتاب و یا کتابخانه برای اسان کردن کار کاربران است و مزیت های بسیاری برای کاربران و دارندگان خود سایت است .

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

IT-news