طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

امروزه تمامی مشاغل و موسسات نیاز به وب سایت برای ارائه خدمات یا محصولات خود دارند تا بتوانند به اهداف خود راحتر دست یابند صاحبان هتل نیز میتوانند برای اینکه بهتر بودن هتل خود را به رخ رقیبان بکشند و نظر بسیاری را جلب کنند نیاز به طراحی سایت هتل داری دارند.

خدمات طراحی سایت هتل

ارائه خدمات و سرویس ها در سایت هتل چیست؟

۱-طراحی وب روزانه

۲-طراحی وب و پرداخت انلاین از طریق درگاه بانکی

۳- طراحی وب دسته بندی اتاق و تخت ها و ظرفیت

۴- تقسیم بندی اتاق های خالی و پر

۵- طراحی صفحه وب و معرفی رستوران ها

نکات ضروری در طراحی سایت هتل

در طراحی سایت هتل داری مهمترین مسله روی اوردن کاربر به سایت است باید این نکته را در نظر بگیریم که بیشتر کاربران برای یافتن نیاز خود در گوگل جستوچو میکند و طرالحی سایت هتل باید بر پایه سئو درموتور جستوجو گوگل قرار بدهیم .

و در این صورت وب سایت هتل میتواند مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

ویژگی اصلی سایت ها در هتلداری

مهم ترین ویژگی در طراحی سایت هتلداری معرفی هتل و همچنین امکانات کیفی هتل است . و جذب مشتری از طریق وب سایت هتل است. وب سایت هتل می تواند با داشتن یک گرافیک حرفه ای و جذاب تاثیر زیادی در جذب مشتری داشته باشد اما با داشتن مهرت بالا به احتمال زیاد سرعت وب سایت پایین می اید .

 برای این کار باید از شیوه تصاویر برای طراحی سایت استفاده کنیم. یکی دیگر از بخشهای مهم در طراحی سایت هتلداری بخش رزرو می باشد که با این بخش دیگر پشت تماس تلفنی از بین می رود و مشتری با آسایش راحتی می تواند هتل را برای مسافرت  خود رزرو کند.

هدف از طراحی سایت هتلداری

هدف اصلی از طراحی سایت در مرحله اول کسب در امد برای تمام مشاغل است و در مرحله دوم جلب مشتری و مرحله بعد معرفی هتل و امکانات آن به مشتریان میباشد .

هتل داری :

در دنیای امروز هتل داری از جمله صنایعی میباشد که هدفش ارائه سرویس های خود به مشتریان و کسب رضایت مشتریان هستند .

طراحی سایت

اگر بخواهیم تعریفی از سیستم رزرواسیون ارایه دهیم بدین مفهوم است : سیستم رزرو هتل، نیز به عنوان یک سیستم مرکزی رزرو  سیستم رزرو مرکزی  شناخته شده ی یک سیستم کامپیوتری است که فروشگاه ها و توزیع اطلاعات از یک هتل، رفت و آمد و یا دیگر امکانات مسکن از این طریق امکان پذیر است. این سیستم ها جا را برای مسافرین به صورت آنلاین رزرو می کنند و  دیگر نیاز به حضور  شما برای رزرو نیست .

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

IT-news