طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی : امروزه یکی از روشهای جدید طراحی سایت بصورت اینترنتی میباشد در سایتهای اینترنتی  انبار فیزیکی وجود ندارد حتی محصولات غیر فیزیکی مثل کارت شارژ و ….را به فروش میرساند این نوع سایت های اینترنتی امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است  و بیشتر کاسبان از آن استفاده میکنند.

سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه اینترنتی وب سایتی است که بعلاوه نمایش محصولات ویژگی های آنها را  نیز فراهم میکند و خدماتی که ازطرف فروشنده تولید میشود را به کاربران مختلف معرفی میکند و ویژگی های آنرا به نمایش میگذارد تا مشتری بتواند راحتتر و بااطمینان کامل آن محصول را خرید کند.

مزایای خرید اینترنتی:

۱٫دردسترس بودن محصولات و تنوع زیاد آنها

۲٫به دست آوردن تمام این ویژگی ها و اطلاعات راجب محصول

۳٫کاهش رفت وآمد و هزینه ی کمتر

۴٫قدرت انتخاب و تصمیم گیری سریعتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

نکاتی که باید درطراحی سایت درنظر گرفته شود :

در سایت فروشگاهی شما امکان  این را دارید که کالاهای خود را به صورت منظم و بسته بندی شده درجدول و لیستهای مناسب قرار داده تا کاربران آنرا ببینند.

سایت فروشگاهی باید نسبت انتخاب مشتریان جذاب و دیدنی باشد و کاربر بتواند هرچه سریعتر با هزینه کمتر بیشترین میزان محصولات را دیدن کنند و بعد خرید کنند و فضای فروشگاه باید طوری باشد که کاربر از فضای آن خسته نشود.

نکات مهمی را می بایست در طراحی سایت فروشگاهی درنظر گرفت که ساختار این سایت هارا با سایت های دیگر متفاوت میکند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت،طراحی سبد کالاست.نکته دیگر پروفایل کاربر است که باید بصورتی باشد در حین سادگی جذاب و پرکاربرد باشد.

در سایت ها دسته بندی محصولات یکی دیگر از مهمترین بخش های سایت میباشد.در طراحی فروشگاهای سایت باید به این نکته توجه داشت که میباست محصولات طوری دسته بندی شده باشند که کاربر بتواند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کند.

فروشگاهای اینترنتی معمولا در صفحه های اصلی خود از جدیدترین محصولات و مهمترین آنها استفاده میکنند تا کاربران و مشتریان بتوانند بهتر محصول موردنظر را انتخاب کنند.

قیمت طراحی سایت:

طراحی یک سایت فروشگاه بسته به قابلیت ها و امکانات  آن هزینه های متفاوت دارد. در اصل کل پروژه های طراحی سایت و معیار درامدهای هزینه های آن باید به تمامی افرادی که وقت خود را برای طراحی سایت و فروشگاه گذاشته آن بدهند. تمامی پروژه های طراحی سایت در شرکت ایرانیان ماندگار با عقد قرارداد و ضمانت کتبی صورت می گیرد.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

IT-news