طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی : معمولا وقتی گفت و گو از یک شرکت پیش می آید حس رسمی بودن سازمان و شرکت مورد نظر برای فرد مقابل دست می دهد.

در چند دهه اخیر بیشتر مدیران شرکت ها در این باور بودند که تنها داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شرکتشان کافی است اما این باور کاملا غلط است زیرا یک وب سایت معمولی کفاف کار آنها را نمی کند و باعث رشد و ارتقاء نمی شود بلکه باعث افت و پس رفت آنها می شود.

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی : وب سایت های شرکتی اهداف مختلفی دارند مثلا برخی از این اهدف عبارتند از:طراحی سایت برای خدمت کردن به مشتری و دادن سرویس ۲۴ساعته و … برخی دیگر از سایتها با هدف ایجاد رابطه با مشتریان و همکاری با خویش سرویس های مانند باشگاه مشتریان و پشتیبانی و … ایجاد می کنند.

در نهایت شرکت های در کسب و کار اینترنتی موفق خواهند شد که با تصمیم های بروز و هوشمندانه و درست بتوانند وسیله ای مناسب برای خویش ایجا کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی : وب سایت شرکت ها ، وب سایت هایی هستند که تنها هدف طراحی آنان تجارت و بازرگانی است . امروزه اکثر شرکت هایی که با مردم یک جامعه در ارتباط هستند کمبود یک وب سایت خوب را احساس می کنند این شرکت های بزرگ به وب سایت هایی نیاز دارند تا موسسه خود را مدیریت کنند و یابا شرکت های  طرف قرداد  خود در ارتباط باشند .

یک وب سایت فقط دارای چند صفحه متن نیست بلکه می تواند بیانگر عملکرد های تجاری و بازرگانی شما باشد که به وسیله فیلم ، عکس و خلاصه کار خود و … می توانید حرفه ی خود را برای عموم اشتراک گذاشته و قدمی باشد برای جلب رضایت مشتری.

طراحی سایت برای شرکت

طراحی سایت شرکتی : همچنین می توانید باقرار دادن لیستی از تمامی پرسنل و کارمندان شرکت  را با توضیحات کامل در رابطه نوع کار آنها و سوابقشان دروب سایت گذاشته و در معرض دید بازدید کنندگان قرار بدهید که درفرم تماس با ما این محتویات برای مشتری به اشتراک گذاشته می شود.

در دنیای امروز اکثر افراد برای پیدا کردن وسیله و یا خدمات مورد نظر خودشان توسط  اینترنت برای کسب اطلاعات و جستجو کمک می گیرند. خیلی واضح است که اگر شرکت شما یک وب سایت مناسب و در شان شما داشته باشد میتوانید از طریق همان وب سایت برای معرفی محصولات و خدماتع خود اقدام کنید و مشتری های زیادی به سایت شما سر زده و با شما تماس خواهند گرفت .

طراحی سایت شرکتی :  اگر هنوز در فضای مجازی حرفی برای زدن از شرکت خود ندارید و از طرفی دیگر بر این باور درست هستید که رقبای شما هم اکنون در فضای مجازی در حال کسب و کار هستند و رقابت می کنند پس هم اکنون دست به کار شوید و شرکتع خود را  در فضای مجازی و اینترنت مطرح کنید.

اگر شما یک شرکت تازه راه اندازی شده را دارید و میخواهید مشتری های زیادی داشته باشید نیاز به یک وب سایت عالی دارید تا بتوانید در کوتاه ترین مدت بیشترین مشتری را داشته باشید .

پس زمان را از دست ندهید و برای شرکت و موسسه خود به راحتی یک وب سایت طراحی کنید و از رقبای خود جلو بزنید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

IT-news