سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی موتور جست و جو یک روند مناسب برای بالا بردن سطح و تعداد بازدید یک سایت است. معمولا سایت هایی که در سطح بالاتری قرار دارند و تعداد تکرار بیشتری دارند،  بازدید کننده ی بیشتری از طریق موتور های جست و جو به دست می اورند.

در واقع سئو در مورد چگونگی کار کردن موتور های جست و جو و این که چه چیزی جست و جو میشود بستگی دارد. به طور کلی سئو به معنی بهینه سازی سایت های مورد نظر برای موتور های جست و جو است. هرچه در این کار از تکنیک های بیشتری استفاده کنید موفق تر خواهید بود و سایت شما همیشه در بالاترین سطح و پربازدید ترین خواهد بود.

در سال های پیش اولین موتور های جست و جو ایجاد شدنند که کارشان دادن اطلاعات به مخاطبین بود و کسی بر این عقیده نبود که مطالب خود را در بالاتریت سطح قرار دهد تا بازدید بیشتری اشته باشد در واقع راهی برای این کار نبود و کسو از آن اطلاعی نداشت، اما با گذشت زملن طراحان موتور های جست و جو دریافتند مدیران سایت ها در تلاش هستند که سایت های آنان از رتبه ی بهتری برخرد دار باشند و اینجا بود که دریافتند برخی مدیران با پر کردن سایت ها از کلمات کلیدی بسیاری سایت های خود را دست کاری کرده اند.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو سایت

سئو و بهینه سازی : روش های زیاذی برای برتری دادن یک وب سایت نسبت به بقیه وجود دارد، لینک کردن صفحات یک وب سایت در سایت های دیگر و قرار دادن آنها در صفحات مهم تر میتواند شانس انها را برای بازدید بیشتر زیاد کند. نوشتن متنی که دارای کلمات کلیدی زیادی باشد ترافیک در سایت را بیشتر میکند و بازدید هم علاوه بر آن بیشتر خواهد شد، همچنین به روز کردن محتوا ی یک سایت می توان وزن اضافی ب سایت بدهد.

تکنیک ها ی سئو

تکنیک های سئو میتوانند به دو گروه تقسیم شوند: ۱٫ تکنیک هایی که به عنوان یک طراحی خوب تلقی میشوند ۲٫ و تکنیک هایی که قابل پذیرش برای موتور های جست و جو نیستند.

این موتور ها تلاش میکنند که اثر گروه دوم را کم تر و یا به طور کل از بین ببرند البته اگر امکان پذیر باشد، این دسته بر این باورند که مطالبشان مدت زمان زیادی باقی نخواهند ماند و بطور موقت یا دائم توفق پیدا میکنند. اما گروه اول تمایل به تولید تنایجی دارند که مدت زیادی باقی می مانند و خوب هستند.

برای این که توانید در این کار موفق شوید و سایت خود را سئو کنید لازم است اقداماتی انجام دهید، یکی از آن اقدامات ب روز رسانی وب سایتات است. سعی کنید در یک دوره زمانی از پیش تایین شده برای خودتان سایتتاتن را به روز کنید و حداقل هفته ای یکبار نطالاب جدیدی در سایت خود قرار دهید که مربوط به زمینه ی شغلی خودتان و اطلاعاتی که در سایتتاتن دارید باشد. در این امرد کیفیت و ارزش مقالات شما بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی در رتبه ی سایت شما در موتور های جست و جو دارد.

 

IT-news