سئو وردپرس
سئو وردپرس
تیر ۶, ۱۳۹۶
سئو سایت : دلایل افت یکباره سایت
سئو سایت : دلایل افت یکباره سایت
تیر ۹, ۱۳۹۶
سئو سایت : لینک های داخلی صفحات

سئو سایت : لینک های داخلی صفحات

سئو سایت : لینک های داخلی صفحات

سئو سایت : لینک های داخلی صفحات
لینک های داخلی و یا Internal links به معنای چیست ؟ هنگامی که شما در سایت خودتان صفحات دیگر را در صفحه ای و یا قسمت های دیگر سایت لینک می دهید به معنای لینک دهی داخلی است. 

لینک دهی داخلی در مقابل بک لینک backlink ( چگونه بک لینک بسازیم ) است. یعنی در سایت با همان آدرس سایت لینک گذاری شود و تمامی لینک های داخلی از یک دامنه باشد.

لینک های داخلی صفحات در سئو سایت تاثیر مثبت می گذارد . اما باید به صورت صحیح و برنامه ریزی شده انجام شود.

هنگامی که شما در صفحه ای لینکی قرار می دهید در واقع قدرت لینک را تقسیم کرده اید. پس بهتر است تمامی صفحات سایت را به صورت مساوی ارزش دهی کنید و مخصوصا صفحات قدیمی و کم ارزش تر را از این طریق با ارزش کنید.

سئو سایت : تاثیر لینک های داخلی صفحات در سئو سایت

 لینک های داخلی صفحات مزایای بسیاری برای سئو و کاربران سایت دارد . که در زیر به چند مورد از آن اشاره می کنیم .

با قرار دادن لینک دیگر صفحات در محتوا . کاربران راحت تر در سایت گردش کرده و با محتویات سایت آشنا می شوند.

این امر باعث ماندگاری کاربر در سایت می شود که نرخ خروجی سایت (ctr) را افزایش می دهد و این برای سئو بسیار مفید است . همچنین وقتی بازدید از دیگر صفحات سایت زیاد شود، افزایش بازدید سایت خواهیم داشت و باز هم امری مهم در سئو محسوب می شود.

به این صورت کاربر هم محتوای جدید و قدیمی سایت را به راحتی پیدا کرده و هرچقدر سایت شما برای کاربر مفید تر باشد باعث محبوبیت سایتتان می شود.

برای سئو لینک های داخلی صفحات فراتر از این مورد اهمیت دارند. هنگامی که موتورهای جستجو گر گوگل ( خزنده ها ) وارد سایتی می شوند به دنبال لینک های سایت هستند تا صفحات را بشناسند و آنها را ایندکس کنند. وقتی برگه ای را جستجو می کنند از طریق لینکهای آن صفحات دیگر را می شناسند و آنها را بررسی می کنند و این امر در سرعت روند سئو و ایندکس شدن محتویات سایت تاثیر مثبت دارد.

سئو سایت : لینک های داخلی صفحات

سئو سایت : لینک های داخلی صفحات

سئو سایت : چگونه لینک های داخلی در سایت ایجاد کنیم ؟

فوتر سایت

فوتر سایت قسمت بسیار مهمی است زیرا در تمامی قسمت های سایت نمایش داده می شود و کاربر آخرین چیزی که در سایت می بیند فوتر سایت است پس در جذب آن کمک می کند . پس در این قسمت لینک های مهم را قرار دهید.

در داخل محتویات سایت

داخل مطلبی از سایت بر روی کلمه کلیدی لینک آن صفحه را ایجاد کنید. هرچقدر لینک در بالای صفحه باشد ارزش بیشتری دارد . برای مثال اگر در صفحه ای ۵ کلمه لینک دارند ، کلمه و لینک اول ارزش بیشتری می گیرد.

در پایین محتویات سایت

در آخر هر محتوا و موضوع با قرار داد لینک موضوعات مرتبط ، لینک سازی کنید.

و در آخر باید این نکته را ذکر کرد که بیش از حد در یک صفحه از لینک داخلی استفاده نکنید ، زیرا هم باعث گیج شدن موتورهای جستجو می شوید و هم برای کاربر جذاب نخواهد بود.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است