سئو سایت : قیمت سئو
سئو سایت : قیمت سئو
تیر ۶, ۱۳۹۶
سئو وردپرس
سئو وردپرس
تیر ۶, ۱۳۹۶
سئو سایت : ترافیک سایت

سئو سایت : ترافیک سایت

سئو سایت : ترافیک سایت

ترافیک سایت به معنای بازدید سایت نیست. افراد بسیاری دچار این اشتباه می شوند که ترافیک سایت را همان بازدید سایت می دانند  اما باید گفت افزایش بازدید سایت در افزایش ترافیک سایت تاثیر دارد.

ترافیک سایت به میزان تبادل اطلاعات میان کاربر و سایت گفته می شود. برای مثال میزان آپلود ، دانلود عکس یا فیلم و…

ممکن است سایتی تعداد بازدید کنندگان زیادی داشته باشد اما ترافیک سایت پایینی را دارا باشد. افزایش ترافیک سایت برای سئو مفید است زیرا به معنی مفید بودن سایت شما برای کاربران و بازدید کنندگان است.

سئو سایت : ترافیک سایت

سئو سایت : ترافیک سایت

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم

برای افزایش ترافیک ساییتان ، ۱۱ مورد زیرا را که  بر اساس تجربه چند ساله تیم ایرانیان ماندگار به دست آمده است را پیشنهاد می کنیم :

۱- در ابتدا برای افزایش ترافیک سایت بایستی سایتی با طراحی خوب و گرافیک مناسب داشته باشید. رنگ ها و عکس هاس سایت در جذب مخاطب و ماندگاری آن تاثیر می گذارد همچنین سایتی که به طور واضح و منظم باشد نه در هم و غیر منظم.

۲- محتوای سایت مهم ترین اصل برای ترافیک سایت است. این که سایت شما مطالب مفید و بروزی ارائه دهد که مطابق نیاز مخاطب باشد و هرروز مطالب جدید درج می کند تا مخاطبان قبلی را از دست ندهد.

۳- با آنالیز سایت ، صفحات و کلمات کلیدی محبوب کاربران را پیدا کنید و برای آنها زمان و انرژی بیشتری بگذارید. بدیهی است که این موضوعات برای کاربران حذابتر بوده است.

۴- در مطالب سایت از خوانندگان سوال بپرسید و از آنها بخواهید نظراتشان را درج کنند. نظر سنجی و فعالیت کاربران در سایت ترافیک سایت را افزایش می دهد.

۵- ایمیل کاربران را از طریق های مختلفی دریافت کنید و اخبار جدید سایتتان را برای آنها ارسال کنید برای این کار حتما در قسمت امضا ایمیل خود ، آدرس سایتتان را درج کنید.

۶- در تالارهای گفتمان و انجمنها شرکت کنید و مطالب مفیدی را پست کنید. در انتهای مطالب خود آدرس سایت را به عنوان منبع درج کنید.

۷- در شبکه های اجتماعی عضو شوید و به انتشار محتویات سایت بپردازید و از مخاطبان بخواهید به سایت شما مراجعه کنند برای ترغیب آنها به این کار می توانید مزاییایی مانند تخفیف و یا جایزه در نظر بگیرید.

۸- تبلیغات اینترنتی انجام دهید . در سایتهای دیگر که مرتبط با موضوع سایت شما هستند تبلیغ سایت خود را درج کنید و از سایتها بخاهید آنها در سایت شما پست مهمان قرار دهند .

۹- تبلیغات غیر اینترنتی را فرموش نکنید. درج آدرس سایت در بروشور ها ، کارت ویزیت و کاتالوگ ها فراموش نشود.

۱۰- تبادل لینک با سایتهای مرتبط با سایت خودتان انجام دهید.

۱۱- فعالیت در وبلاگ خودتان به ترافیک سایت شما کمک می کند.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است