سئو داخلی

سئو داخلی

سئو سایت : سئو داخلی

سئو سایت به معنای بهینه سازی سایت است جهت ارتقا سایت است. سئو به ۲ صورت انجام می شود: سئو داخلی و سئو خارجی

سئو داخلی سایت یا seo on page به کلیه فعالیتهای جهت بهینه سازی داخل سایت می باشد.
که از سال ۲۰۱۶ دارای اهمیت بسیاری برای  الگوریتم های گوگل  شده است.

آموزش سئو

آموزش هایی در باب سئو داخلی برای شما بیان می کنیم که رعایت این اصول در سئو سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت :

سئو داخلی

سئو داخلی

تولید محتوای مفید

تولید محتوای جذاب و مفید اساسی ترین رکن برای سایت است . محتوا پادشاه است . ایجاد محتوای مستمر و مطابق نیاز مخاطب برای سئو ضروری است.

url صفحات سایت

آدرس صفحات سایت امری مهم در سئو داخلی به شمار می آید، آدرس و url صفحات حتما باید دارای کلمه کلیدی مد نظر باشد و بهتر از آدر صفحه کوتاه و خوانا باشد. همچنین از ایجاد آدرس های تکراری بپرهیزید و پیشنهاد می کنیم حتما مقاله تاثیر تغییر آدرس URL در سئو را مطالعه بفرمایید.

عنوان صفحات

عنوان صفحه ارز اهمیت بالاتری برخوردر است. در عنوان هم باید حتما کلمه کلیدی مورد نظر قرار گیرد. بهتر است از کلمات پرکاربرد که نیاز مخاطب است و سرچ بیشتری می شود استفاده کنید.

تگ های heading در صفحه

رعایت اصول قرار گیری تگ های H1 . H2 . H3 و … بسیار مهم است. در هر صفحه ای تنها یک بار می توانید از H1 استفاده کنید که باید اولین تگ شما باشد. شما می توانید عنوان صفحه را به عنوان H1 استفاده کنید. تگ H2 از زیر مجموعه های تگ H1 به شمار می آید که می توانید بیش از یک بر استفاده کنید اما در نظر بگیرید که H2 حتما در صفحه موجود باشد و دارای کلمه کلیدی باشد و همچنین H3 ,.. زیر مجموعه های H2 است که از کلمات و شاخه های فرعی تر استفاده کنید.

چگالی کلمات کلیدی

متن شما باید دارای کلمه کلیدی مشخصی باشد تا گوگل متوجه موضوع و هدف متن شما باشد تا هنگام سرچ مخاطب گوگل صفحه شما را به آن پیشنهاد دهد.
سالهای گذشته هر چقدر تعداد کلمات کلیدی در متن تکرار می شد برای سئو داخلی مفید تر بود اما بعد از آن گوگل با طراحی الگوریتم های جدید صفحاتی که بیش از حد از کلمه کلیدی استفاده کنند را جریمه خواهد کرد.

تعداد کلمات کلیدی در هر متن باید ۲ تا ۵ رصد ار کلمات باشد و بهتر است در ابتدای متن و پاراگراف ها قرار بگیرد.

تگ توضیحات Meta Description

در تگ توضیحات شما به بیان توضیحی کوتاهی حدود ۱۵۰ کلمه از آنچه که در متن پرداخته اید، بیان می کنید. در این قسمت حتما از کلمه کلیدی استفاده کنید.

لینک های داخلی بین صفحات

بهتر است برای زنده و پویا ماندن سایت حتما از لینک دهی به صفحات دیگر سایت استفاده کنید. تا مخاطب مقالات دیگر سایت شما را پیدا کند و به مطالعه آن بپردازد. اینکار برای خروجی بازدید از سایت شما موثر خواهد بود، هرچقر کاربر مدت زمان بیشتری در سایت شما بماند امتیاز بیشتری خواهید گرفت.

بهینه سازی عکس ها

عکس ها محتویات نوشته شما را جذاب خواهند کرد، اما تصاویر هم نیاز به سئو دارند که این کار به آسانی قابل انجام است.
حتما از Alt و title تصاویر استفاده کنید و کلمات کلیدی در آن ذکر کنید.

سرعت بالای سایت

سرعت بارگذاری تصاویر وصفحات سایت در سئو داخلی تاثیر گذار است . همچنین باعث ماندگاری بیشتر کربر در سایت شما می شود و آمار بازدید سایت افزاایش می یابد.
برای افزایش سرعت سایت سورس سایت را بهینه کنید، استفاده از کدهای برنامه نویسی و بهینه کردن آن لازم است .  حتما از عکس و تصاویر کم حجم استفاده کنید.

طراحی سایت ریسپانسیو 

امروزه اکثر مخاطبان با استفاده از تلفن های همراه و لپ تاپ به جستجو در گوگل می پردازند.
اگر سایت شما ریسپانسیو باشد یعنی در هر دستگاهی مطابق اندازه و صفحه آن دستگاه نمایش داده شود، مخاطبان بیشتری جذب سایت می شوند و امکان استفاده از مطالب سایتتان بالاتر می رود.

سئو داخلی

سئو داخلی

پشتیبان سایت

شرکت ایرانیان ماندگار با تیمی مجرب و متخصص آماده ارائه هر گونه خدمات از صفر تا صد سایت برای شما می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

دیدگاه ها بسته شده است