تهران ، میدان سپاه ، خیابان خواجه نصیر شرقی ، کوچه غزنویی ، پلاک ۲ ، واحد 3

09355773511
Previous
Next

درباره ما

0 تا ۱۰۰ آی تی، دارای سابقه ۱۰ ساله در زمینه طراحی، سئو، پشتیبانی سایت  و انجام کلیه فعالیتها در زمینه فناوری اطلاعات و گرافیک می باشد.

این شرکت با تیم متخصص و مجرب خود تمامی پروژه های انجام شده را با رضایت ۱۰۰% مشتری به اتمام رسانیده است و مفتخر است که تمامی قراردادها دارای ضمانت و تعهد می باشد.

شرکت روهینا یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه طراحی سایت ، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ می باشد که با داشتن تیمی مجرب و دوره دیده فعالیت های خود را به بهترین شکل ، انجام می دهد . تیم اجرایی خدمات ویژه ما با تجارب کاری و ایجاد بسته برنامه ریزی شده در جهت پیشبرد اهداف کلان و جز آماده اجرایی شدن خواسته ها و نیاز های فنی و تخصصی شما ، محیطی مناسب ایجاد کرده است . لازمه ی داشتن یک کسب و کار خوب در دنیای امروز ، یک راه بیشتر نیست : (وب سایت ) در کسب و کار اینترنتی ، زنجیره ای از مراحل اثبات شده وجود دارد که شما می توانید برای تضمین موفقیتتان هنگام راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از آن ها الگو برداری نمایید . این شرکت مدت زیادی را در کسب و کار اینترنتی فعالیت داشته است و طعم شکست و موفقیت را بار ها چشیده ایم و در این مسیر نیز به
اهداف ارزشمندی رسیده ایم . تیم روهینا با ارائه بهترین خدمات در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، وب سایت ، سیستم مدیریت محتوا ، پرتال و … از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های برنامه نویسی است که طرفداران زیادی را جذب خود کرده . در راه اندازی کسب و کار اینترنتی یک سری اصول و نکاتی وجود دارد که دارای اهمیت ویژه ای است ؛ اگر طبق این اصول پیشروی کنید ، قطعا موفق خواهید شد ؛ فرقی ندارد که شما یک مبتدی هستید و یا یک کارآفرین اینترنتی با تجربه .
  

تماس با ما 

تلفن همراه : ۰۹۳۵۵۷۷۳۵۱۱

آدرس : تهران میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین طوسی غربی، پلاک ۱۷۹، واحد ۳