خدمات پشتیبانی وب سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت : درست مثل یک خانه یا یک کسب و کار، یک وب سایت باید حفظ شود. هنگامی که همه چیز شکستن، آنها باید ثابت شود. هنگامی که آن را پیر می شود، باید به روز شود. تعمیر و نگهداری وب سایت می تواند دشوار و وقت گیر باشد ولی ما ارائه خدمات وب سایت، امنیت وب سایت، مدیریت برنامه، پشتیبانی از تلفن، میزبانی، اسکن امنیتی و درمان، مشاوره، آموزش، مشاوره و موارد دیگر را ارائه می دهیم.

خدمات پشتیبانی سایت

بسته های کم هزینه ما آن را به طوری که شما به راحتی می توانید هر مشکلی را حل و یا حمایت مداوم برای مشکلات کوچک، متوسط ​​و بزرگ دریافت کنید. درباره گزینه های قیمت گذاری ما بیشتر بدانید.

اینجا چیزی است که ما می توانیم برای شما انجام دهیم:
پشتیبانی تلفنی به شما اجازه می دهد، وب مسترها و تیم بازاریابی خود را راحت از ما برای هر سوال مربوط به وب سایت تماس بگیرید.

پشتیبانی سایت فراهم می کند یک هزینه کم هزینه برای به روز رسانی سریع به وب سایت شما و یا سبد خرید. یک بلیط بفرستید و الف ها را برای ۲۴ ساعت آماده می کنید.

خدمات پشتیبانی وب سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت

تعمیر و نگهداری نرم افزار، به روز رسانی ها و تکه های امنیتی، و نسخه های به روز شده از راه حل های منبع باز ما را هنگامی که منتشر می شوند را پوشش می دهد.

در تقاضا: توسعه دهندگان متخصص ما در اینجا برای کمک به شما در پروژه های کوچک یا وظایف کوچکتر روزانه، هفتگی یا ماهانه هستند.

اگر پروژه وب شما متوقف شده و یا ضعیف انجام شود، الف ها ما آماده هستند تا در CPR و یا CPR، برای یک کسب و کار، سازمان، غیر انتفاعی و یا توسعه دهنده شخص ثالث آماده شوند.

پشتیبانی سایت

اجازه دهید تیم ماهر ما به عنوان مربی شما برای وظایفی که دشوار است، ظاهرا غیرممکن است، یا فقط برای تیم شما تحمل کند. یک گام در یک زمان – ما می توانیم آن را با هم انجام دهیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما می توانیم برای کمک به تیم و کسب و کار شما مدیریت و اجرای یک وب سایت موفق داشته باشیم، با ما تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

IT-news