تاثیر لینک های خراب در سئوتاثیر لینک های خراب در سئو
تاثیر لینک های خراب در سئو
خرداد ۲۲, ۱۳۹۶
سایت ریسپانسیو چیست
سایت ریسپانسیو چیست
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
توضیحات متا

توضیحات متا

سئو سایت : توضیحات متا

توضیحات متا برای موتورهای جستجوگر گوگل تاثیر مستقیمی ندارد اما برای افزایش بازدید سایت و تاپیر غیر مستقیم برای سئو سایت مفید است. توضیحات متا با کمی رعایت اصول که بیان می کنیم باعث بهینه شدن سایتتان می شود.

توضیحات متا در صفحه جستجوگر گوگل نمایش داده می شود . کاربر با مطالعه توضیحات متا می تواند دید کلی به محتوای شما پیدا کند و متوجه شود شما در باب چه موضوعی توضیح داده اید.

پس این قسمت می تواند در جذب کاربر تاپیر زیادی داشته باشد ، بهتر است از کلمات و جملات جذاب و منحصر به فرد استفاده کنید همچنین اگر شرایط خاصی دارید مانند تخفیفات ویژه حتما در این قسمت ذکر کنید.

نرخ بازدید سایت و ماندگاری بیشتر کاربران در سئو سایت تاثیر زیادی دارد . از این تکنیک ها استفاده کنید تا باعث جذب مخاطب بیشتری برای سایتتان شوید.

توضیحات متا

توضیحات متا

۴ نکته مهم در درج توضیحات متا

۱- طول و تعداد کلمات

در توضیحات متا شما مجاز به استفاده ۱۵۰ تا ۱۷۰ کارکتر هستید که اگر بیش از این مقدار شود گوگل آن را حذف کرده و نمایش نمی دهد.

۲- درج کلمه کلیدی

بهتر است کلمه کلیدی مد نظر را در ابتدای جمله به کار ببرید. همچنین محدودیتی برای تکرار کلمه کلیدی نیست اما بیش از ۲ بار استفاده نکنید.

۳- تکراری نبودن

برای هر محتوایی توضیحات متای منحصر به فردی تولید کنید.

۴- کارکتر های نمادی و ریاضی

بهتر است از کاراکترهای ریاضی مانند – ، = ، + یا نقل گول استفاده نکنید زیرا برای گوگل این کاراکتر ها حکم کد html دارد و به کل آن را نادیده می گیرد.

و در آخر اگر برای متا توضیحاتی در نظر نگیرید. خود گوگل به صورت خودکار نوشته ای از متن شما را برای این قسمت نمایش می دهد و یا هیچ متنی را درج نکند. در بهترین حالت قسمت جذابی از متن را انتخاب می کند و در بدترین حالت قسمتی بی ربط انتخاب می کند.
پس بهتر است خودمان اقدام به درج توضیحات متای بهینه کنیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

 

دیدگاه ها بسته شده است