اهمیت پشتیبانی سایت
اهمیت پشتیبانی سایت
فروردین ۲۸, ۱۳۹۶
استخدام پشتیبان سایت
استخدام پشتیبان سایت
فروردین ۳۰, ۱۳۹۶
تعریف پشتیبان سایت

تعریف پشتیبان سایت

تعریف پشتیبان سایت: پشتیبان سایت به معنی که مسئول نگهداری و بهینه سازی سایت است ، پشتیبان سایت به نوعی مدیر سایت می باشد که محتویات سایت طبق اصول بارگذاری گوگل،  لینک ها و تمام موارد مرتبط به سایت را مدیریت می کند.

همچنین باید هر روز دانش خود را بروز کرده زیرا الگوریتم های گوگل هرروز در حال آپدیت شدن می باشد و چه بسا تکنیک هایی که قبلا باعث پیشرفت سایت می شده امروز باعث پسرفت سایت می شود.

پشتیبان سایت باید به محتوا گذاری طبق اصول صحیح، webmaster ، alexa, woorank, ahrefs, majestic  و دیگر سایت و برنامه ها تسلط داشته باشد.

تعریف پشتیبان سایت

اهمیت پشتیبانی سایت

اگر شما سایتی داشته باشید حتی اگر سایتتان بهینه شده باشد و در صفحه اول توسط گوگل معرفی شود، اگر پشتیبانی آن را انجام ندهید سایتتان از نتایج مطلوب گوگل خارج می شود و دچار افول شدید آن می شوید و همچنین جریمه های گوگل باعث می شود سایت شما برای بار دوم به سختی ترفیع پیدا کند.

پشتیبانی سایت خود را به دست افراد غیر متخصص نسپارید! زیرا نه تنها سایت شما توسعه پیدا نمی کند بلکه باعث نزول رتبه سایت شما خواهد شد.

جهت کسب مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شرکت ایرانیان ماندگار با تیم متخصص و آموزش دیده و حرفه ایی خود آماده ارائه خدمات پشتیبانی سایت، سئو سایت و طراحی سایت برای شماا عزیزان می باشد.

این شرکت تضمین کاری و تعهد اخلاقی و حرفه ای تیم خود را داراست. شما می توانید سایت خود را به ما بسپارید و با خیال راحت به فعالیتهای شغلی خود بپردازید و فقط شاهد پیشرفت و شناخته شدن بیشتر برند خود شوید.

تعریف پشتیبان سایت

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

طراحی سایت

سئو سایت

پشتیبانی سایت

توسعه کسب و کار اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.