طراحی سایت وردپرس ارزان
آموزش کامل نصب وردپرس
تیر ۱۲, ۱۳۹۶
سئو سایت

سئو سایت

تعریف سئوسایت(SEO):

سئوسایت یا Search Engine Optimization یا (SEO) به معنی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو است. به عبارت دیگر سئوسایت فعالیتی است در جهت بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر.

اصول سئوسایت:

سئوسایت نوعی از فریب و دستکاری موتورهای جستجو به روشهای غیراخلاقی نیست، بلکه در جهت کمک به بهبود ارتباط وب با هدف رسیدن به رتبه بندی بالا مورد استفاده می باشد.

سئوسایت یک فرآیند ساده نیست. این فرآیند نیازمند علم زیاد و صبر بسیار قابل توجهی می باشد که با به روز نگه داشتن می توان یک سئو کار ماهر و توانا بود. سئو کار توانمند می تواند باعث انتقال ترافیک رایگان و طبیعی از سمت موتورهای جستجو به سمت سایت شما شود.

سئوسایت توسط سئوکار انجام می شود و در این فرآیند بالا نگه داشتن سایت بسیار مهم است که از ترفندهای به خصوصی این قابلیت فراهم می شود. در رتبه بندی گوگل ۲۰۰ معیار وجود دارد که بایست مهمترین معیارها را در نظر داشت تا سایت شما همیشه جایگاه اول را داشته باشد.

سئوسایت با استفاده از جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شماست که باید در انتخاب کلمات کلیدی نهایت توجه و دقت باشد. دقت در انتخاب کلمات باعث رنکینگ بالاتر و بالا قرار گرفتن سایت شما می شود.

 

سئو سایت

سئوسایت را به اختصار می توان این چنین عنوان کرد:

  • فعالیتهایی در طراحی سایت در جهت استراتژی محتوایی یا تولید محتوا.
  • جذب بازدیدکننده بیشتر.
  • رتبه بندی بالا.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است