الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

پشتیبانی سایت : فوتر سایت و نکات آن 
پشتیبانی سایت : فوتر سایت و نکات آن 
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
هزینه پشتیبانی سایت
هزینه پشتیبانی سایت
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

الگوریتم فرد fred، الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred : تقریبا هر ۲ ماه یکبار گوگل الگوریتم های خود را تغییر داده و یا الگوریتم جدیدی اضافه می کند . تنها هدف گوگل معرفی سایتهایی است که محتویات عالی در اختیار جستجوگران قرار می دهند است.

سایتها برای کسب این اعتبار از سمت گوگل تلاش می کنند تا گوگل سایت آن ها را در صفحه اول لیست جستجوه ارائه دهد. برخی از سایتها برای کسب این اعتبار تقلب می کنند و به نوعی گوگل را دور می زنند. گوگل با بروز رسانی الگوریتم هایش و با طراحی الگوریتم های جدید سعی در شناسایی متقلبین دارد تا آن ها را اسپم کند و سایتشان را از نتایج خارج کند. برای مطالعه بیشتر در این باب  الگوریتم های گوگل را کلیک فرمایید.

روند سئو سایت باید طبیعی و صحیح پیش رود. برای اینکه به لینک ۱ صفحه ۱ در کلمه کلیدی مد نظرتان برسید باید تمامی موارد سئو را از ابتدای طراحی سایت ( از خرید دامنه و هاست تا … ) رعایت کنید.

به این منظور یا شما بایستی سئو را آموزش ببینید که فقط آموزش کافی نیست زیرا تجربه در سئو بسیار موثر تر است ، یا سایت را به سئو کاران حرفه ای و قابل اعتماد بسپارید. می گوییم قابل اعتماد زیرا بعضی از سئو کاران با دور زدن و تقلی کلمه کلیدی شما را به صفحه اول می آورند و پول خود را دریافت می کنند اما بعض از مدتی سایت شما جریمه شده و افت رتبه شدیدی پیدا خواهد کرد. پس سئو باید اصولی و صحیح انجام شود.

الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

الگوریتم فرد fred ، الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred

 

الگوریتم فرد fred

حال به توضیح الگوریتم جدید گوگل به نام فرد fred می پردازیم. در ۸ مارس گوگل این الگوریتم را ارائه داد ولی توضیحاتی درباب نحوه عملکرد آن ارائه نداد. سئو کارا و صاحب نظران این حرفه به این نتیجه رسیدند که کار این الگوریتم شناسایی محتوای بی کیفیت و لینک های بی ارزش سایت است.

تولید محتوای سایت ، تاثیر تولید محتوا در سئو

سایتهایی که محتوای مفیدی در سایت ارئه نمی دهند و فقط سعی دارند محتوا بارگذاری کنند تا گوگل را گول بزنند !! سایتهایی که با خرید بک لینک و یا درج لینک در سایتهای بی لرزش سعی در افزایش تعداد بک لینک ها دارند . طبق این الگوریتم شناسایی شده و جریمه خواهند شد.

تاثیر لینک های خراب در سئو  ، ایجاد بک لینک برای سایت ، چگونه بک لینک بسازیم

پس بار دیگر اهمیت سئو اصولی و سئو بیس را بیان می کنیم و باید بدانیم که گوگل باهوش تر از ما است و نمی توان آن را دور زد!

تولید محتوای با کیفیت و مفید برای سایت به طور مستمر و روزانه که مرتبط با نیاز مخاطب باشد بسیار مورد محبوبیت گوگل است. همچنین بک لینک های با ارزش اما طبیغی ! ( نه به صورت ناگهانی و زیاد ) برای گوگل حائز اهمیت است .

پس با گذاشتن زمان و فعالیت حرفه ای برای سایت به راحتی به رتبه ۱ گوگل دست یابید و بدانید  سئو شدن سایت شما در کلمه کلیدی مدنظرتان، هزینه ای چندین برابر هزینه سئو به شما باز گردانیده خواهد شد و دارای اعتبار و برند معروف خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان ، با ما تماس بگیرید.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

 

دیدگاه ها بسته شده است