پشتیبانی سایت : افزایش بازدید سایت

سئو محلی چیست
سئو محلی چیست
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
هزینه سئو سایت
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

پشتیبانی سایت : افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت راهکارهای زیادی دارد که البته باید اصولی و با صبر انجام شود. افزایش بازدید سایت جز اقدام های مهم برای سئو سایت و پشتیبانی سایت به شما می رود. 

در واقع تمامی هدف ها و فعالیت های که بر روی سایت انجام می شود برای افزایش بازدید سایت است. اگر سایت ما بازدید کنندگان خوبی داشته باشد ، علاوه بر جذب مشتری و توسعه کسب و کار مان ، افزایش رتبه سایت هم خواهیم داشت.

البته نرخ خروجی سایت ctr ( مدت زمان بازدید یک صفحه ) هم مهم است . یعنی کاربری که صفحه ما را باز می کند هر چقدر بیشتر در صفحه بماند و به مطالعه بپردازد امتیاز بیشتری محسوب می شود و بر عکس اگر سریعا صفحه را ببندد از ارزش و رتبه سایت می کاهد. پس محتوا و مطالب سایت باید جذاب باشد و با مطالعه آن مخاطب به تمامی سوالات خود رسیده باشد.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

چگونه بازدید سایت را افزایش دهیم

۶ نکته کلیدی و حائز اهمیت در افزایش بازدید سایت : 

۱- تولید محتوای با کیفیت :

در هر موضوع محتوای تولید شده باید حداقل ۳۰۰ کلمه باشد .
تولید محتوای سایت
هر چقد محتوا پربار تر باشد بهتر است و سعی کنید در محتوای خود نکاتی را ذکر کنید که دیگر سایتها به آن نکات نپرداخته اند.

۲- فعالیت زنده سایت :

اینکه سایتی هرروز مطالب جدید و مفیدی در آن قرار بگیرد به جذب مخاطب کمک بسیاری می کند. از مخاطبین و کاربران سایت خود بخواهید در صورت مفید بودن مطلب آن را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارند و در انتهای هر نوشته ابزار اشتراک گذاری را قرار دهید.

۳- فعالیت در شبکه های اجتماعی :

نقش شبکه های اجتماعی در سئو و بازدید سایت بر هیچ کس پوشیده نیست. امروزه اکثر افراد با استفاده از گوشی های هوشمند در شبکه های مجازی فعالیت زیادی دارند و زمان زیادی را در این شبکه ها می گذرانند. شما می توانید با ایجاد و ساخت صفحه در این شبکات مخصوصا گوگل پلاس ، لینک دین و فیس بوک به انتشار محتویات سایتتان بپردازید و افراد را به بازدید از سایتتان ترغیب کنید و به این طریق بازدید کنددگان سایتتان را افزایش دهید.

۴- فعالیت در وبلاگ :

با اینکه زمان فعالیت داغ وبلاگ ها گذشته است ولی هنوز تاثیرات خوبی بر سئو دارد و از آن مهم تر برای گوگل حائز اهمیت است. با انتشار مطالب سایتتان و ذکر منبع و همچنین تبادل لینک با دیگر وبلاگ ها کمک بسیاری در افزایش بازدید سایتتان خواهید کرد.

۵- فعالیت در سایتهای مرتبط :

تبادل لینک ، فروم گذاری و فعالیت مفید در تالارهای گفتگو به تیلیغ سایتتان کمک بسیاری خواهد کرد.

۶- تبلیغات :

تبلیغات در دیگر سایتها ، درج آگهی و بک لینک گذاری از موارد تاثیر گذار در این امر است که در این مقاله چگونه بک لینک بسازیم مفصل به توضیح و راهکار آن پرداخته ایم.

 

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت  تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

دیدگاه ها بسته شده است