تعریف پشتیبان سایت
تعریف پشتیبان سایت
فروردین ۲۹, ۱۳۹۶
پشتیبانی سایت چگونه است
پشتیبانی سایت چگونه است
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶
استخدام پشتیبان سایت

استخدام پشتیبان سایت

استخدام پشتیبان سایت

استخدام پشتیبان سایت: شما می توانید به ۲ صورت پشتیبانی سایت را انجام دهید.

 ۱- استخدام یک شرکت شوید و به صورت ثابت تمام روز درآنجا مشغول به فعالیت باشید.

۲- به صورت پروژه ای برای سایت های مختلف در محل مورد نظر خودتان فعالیت کنید.

در نظر داشته باشید در مورد دوم درآمد شما از یک سایت کمتر است ولی این امکان برای شما فراهم می شود که همزمان بر روی چند سایت کار کنید و تکنیک و فنون های مختلفی را یاد بگیرید.

اگر شما قصد دارید برای پشتیبان سایت خود را به کسی دیگری بسپارید، از نظر هزینه برای شما به صرفه تر است که مورد دوم را انتخاب کنید و اما از نظر فنی و حرفه ای چطور؟

استخدام پشتیبان سایت

پشتیبانی سایت

هنگامی که شما سایت خود را به صورت پروژه ای به تیمی متخصص و حرفه ای می سپارید.
یک تیم موظف و تعهد بیشتری تا پایان تاریخ پروژه شما خواهند داشت  و همچنین شرکت هایی که کار و حرفه شان پشتیبانی سایت است با توجه به تجربه و سابقه کاریشان تخصص بیشتری خواهند داشت و تمامی افراد تیم خود را  در دوره ای آموزش حرفه ای گذرانده اند.

لذا ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال استخدام در این حرفه هستید، در شرکت هایی که مختص پشتیبانی سایت هستند استخدام شوید تا هم دوره  آموزش حرفه ای ببینید و هم رزمه و سابقه کاری شما از نظر تجربی در مدت کوتاه بسیار قوی تر باشد.

استخدام پشتیبان سایت

و اگر شما به دنبال پشتیبانی برای سایت خود هستید. بهتر است سایت خود را به افراد متخصص به بیرون بسپارید و خودتان با خیال راحت به کسب و کارتان بپردازید.
در این صورت شما مسئولیت های حقوق پرسنل ، بیمه و … را شامل نمی شوید و فقط به صورت پروژه ای و قراردادی هزینه کمتری پرداخت می کنید.
همجنین خیالتان آسوده است که کار را به افراد متخصص و با تجربه می سپارید که حرفه ای تر انجام وظیفه می کنند و در این صورت تعهد بیشتری به شما خواهند داشت.

شرکت ایرانیان ماندگار با ۱۰ سابقه سال در زمینه فناوری اطلاعات ، طراحی و پشتیبانی سایت با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای آماده ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان می باشد.

قابل ذکر است کار ما با دارا بودن تضمین و تعهد اخلاقی و حرفه ای همراه است.

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.