آموزش اکسل

آگوست 10, 2017

آموزش اکسل

آموزش اکسل : اکسل شامل صفحه های گسترده ای است که اطلاعات  هم به صورت عددی هم به صورت حروفی تقسیم بندی و سزمان بندب مرتب شده اند. از اکسل علاوه برسازمان دهی داده ها  برای نگه داری و پردازش داده ها ورسم چارت نیز استفاده می شود.

اکسل چیست

 اگر چه متخصصین ریاضی  و حسابداری از برنامه های دیگری استفاده می کنند و اکسل برای انها بسیار ضعیف است  نرم افزار کسل بیشتر برای فعالیت های امارای مالی وحسابداری عمومی وافراد عادی یا کاربران خانگی وبرای ایجاد کر برگ سند فاکتور ورسم نمودار و محاسبات مالی و اماری   و ریااضی از اکسل استفاده می  شود .

در واقع اکسل ماشین حسابی است با قابلت ها بالا برای مثال اگر بخواهید  حساب های روزانه  هفتگی ماهانه و سالانه ی مالی خود را بنویسد  از اکسل استفاده می کنید فرق اکسل و ورد این است که  در ورد شما فقط مطالبی ببرای تماشا و چاپ دارید اما در اکسل این عداد و  جداول دارای تعریف . محتوا و مفهوم و همچنین قاب ویرایش هستند و بر اساس خاصی مرتب شده اند.

 برای نشان دادن رشد یا کاهش مقداری یا ترسیم نمو دار از اکسل استفاده می کنیم فایده دیگر اکسل این است که  ما یک بار برای همیشه فرمول می نویسید و بقیه  اوقات فقط داده ها و  عداد را تعغیر می دهیم  مثلا برای محاسبه ماهانه خرج افراد در یک خوابگاه  یا محاسبه سود کالای خاص در سال .

آموزش اکسل

آموزش اکسل

کاربرد اکسل چیست

 اکسل  برنامه ای است برای برنامه ریزی و زمانبندی و  تقسیم بودجه  برای مثال شما از اکسل می خواهید قسط و وام شما را محاسبه کند ی ا این که تعداد کارکتر های حروف یک کلمه را نشان دهد  تعداد روز های موجود دریک بازه زمانی را نشان دهدو…

جالب است بدانید که پسوند فایل هایی اکسلxls است.

 به طور کلی از برنامه های صفحه گسترده مانند اکسل به جای کار برگ های معمول حسابداری استفاده می شود.

آموزش نرم افزار اکسل

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار ، دوره های آموزشی نرم افزار اکسل را به صورت گروهی و خصوصی با اساتید برتر با ارائه مدرک معتبر برگزار می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های آموزشی، با ما تماس بگیرید .

ایرانیان ماندگار

ایرانیان ماندگار

شرکت تعاونی توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان ماندگار

تلفن : ۷۷۶۲۸۰۰۰-۰۲۱

آدرس : تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیرالدین شرقی، کوچه غزنوی، پلاک ۲، طبقه سوم

IT-news